сусіди проти утримання собаки

Пошук господарів, термінові питання
vik1978

сусіди проти утримання собаки

Повідомлення vik1978 » 30 липня 2016, 18:56

Доброго дня шановні друзі. Прошу допомоги в першу чергу членів організації за юридичною допомогою. Я мешкаю у багатоквартирному будинку, і утримую собаку без породи, розміру нижче колін, мешкає в мене від цуценятка уже 3,5 роки. По характеру трохи злосна, так як і у кожного свій індивідуальний характер. На вулицю гуляти ходимо в наморднику на повідку, так як дужелюбимо підбирати з землі усілякі кістки, потім через це має проблеми з шлунком. Не обходиться без того що інколи вдень в квартирі загавкає, або підбіжить до вхідних дверей квартири і там гавкне. Останній час маю конфлікт з сусідами через те що собака гавкає в квартирі. Вони (сусіди) приходять до вхідних дверей грюкають у вечірній час доби, а так як я працюю нічним охоронцем у мене в хаті дружина та діти, вони вимагають щоб ми позбулись собаки, бо їм вона заважає. Я сьогодні зранку прийшов з ночі і попередив щоб більше до дверей моєї квартири не підходили. Питання: які є діючі юридичні нормативні документи на утримання домашніх тварин, я знашов проект закону, чи він діючий не знаюhttp://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_2?id=&pf3516=3175-2&skl=5. Також там сказано про реєстрацію домашніх тварин. Я хотів би повністю узаконити проживання собаки за місцем свого проживання, щоб більше ні в кого ніяких питань не виникало. На сусідів я буду викликати поліцію за втручання в особисте життя та погрози, я міг би сам по-чоловічому розібратись оскільки можливість є, але хочу діяти в межах законодавства, оскільки вони можуть ще мене зробити винним.
P.S. Прошу Вас допомогти і поширити моє питання в соцмережах, там можливо більше правознавців є.

Повернутись до “Важливі питання про собак”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість